Co už jsme společně vytvářeli

V předvánoční době jsme připravily pro klienty Pečovatelské služby Brno - sever kurzy, které nám všem pomohly navodit vánoční atmosféru. Nejen s klienty Pečovatelské služby, ale i s ostatními zájemci, mezi nimiž nechyběly i děti, a věkové rozmezí účastníků tak bylo 80 let, jsme strávili společný čas při malování vánočních perníčků a modelování z marcipánu. Své výtvory, které účastníci nestihli sníst, si odnesli domů, kde možná budou zdobit i jejich vánoční stůl.

Období mezi Vánocemi a Velikonocemi jsme vyplnili společnou výrobou obrázků z knoflíků, které klienti mohli darovat svým blízkým nebo budou ozdobou po jejich návratu do svých domovů.

Před Velikonocemi jsme spolu strávili v příjemné atmosféře u velikonočního tvoření, kde jsme společně vytvářeli velikonoční vajíčka a malovali veselé velikonoční perníčky.

I v předvánočním čase roku 2009 jsme se s klienty odlehčovacího pobytu Pečovatelské služby sešly a společně jsme malovaly vánoční perníčky, kterými pak potěšili nejen sebe, ale i své ošetřovatelky a paní ředitelku.