AKSTA pro seniory

Máte doma seniora a nechcete nebo nemůžete od něj odejít, byť jen na malou chvíli? Z vlastní zkušenosti víme, že péče o seniora vyžadujícího celodenní péči je úvazkem na dvacet čtyři hodin denně, a proto nabízíme pomocnou ruku naší AKSTY. Smyslem služby AKSTA pro seniory je nabídnout osobám pečujícím o seniora čas na vlastní aktivity (nákup, úřad, lékař, návštěva kina, divadla, společenských a kulturních akcí ...) formou zprostředkování dočasné společnosti senioru.

Kromě dočasné společnosti senioru nabízíme nově i DOPROVODY K LÉKAŘI, včetně odvozu i vyzvednutí léků z lékárny. Seniora vyzvedeneme v místě bydliště, odvezeme jej k lékaři, kde ho doprovodíme až do čekárny. Po vyšetření si jej od lékaře převezmeme, vyzvedneme případné recepty v lékárně a odvezeme jej zpět domů a Vy si tak nebudete muset složitě zařizovat volno v práci a brát si dovolenou, kterou tak můžete využít ke svému odpočinku.

 Víme, jak je někdy složité a náročné vyřídit různé záležitosti na úřadech. Nabízme tedy naši pomocnou ruku seniorům i při vyřizování různých příspěvků a záležitostí na jednotlivých úřadech (především při vyřizování příspěvku na péči).